Právní pomoc poškozeným

sipkaZměna zákona 168/99 vztahující se k otázce právního zastoupení poškozeného

V roce 2005 došlo k legislativní změně a ze zákona 168/99 byl odstraněn nárok na úhradu služeb spojených s právním zastoupením poškozeného. Naše společnost však nadstandardně tuto službu v případě potřeby poškozeného i nadále nabízí. Vzhledem k tomu, že základní filozofií naší společnosti je poskytovat pro poškozené služby výhradně BEZPLATNÉ, je samozřejmostí, že pokud je pro klienta právní pomoc nevyhnutelná, rádi mu i v této otázce vyjdeme vstříc a zajistíme vše potřebné.
sipkaJak dosáhnout řádného odškodnění . . .

Nechodit na pojišťovnu sám, ale nechat jednat od počátku řešení pojistné události právního zástupce (smluvního partnera Asociace poškozených) je základním předpokladem k dosažení řádného odškodnění. Pozice poškozeného jakožto jedince bez technického zázemí a potřebné znalosti problematiky pojišťovnictví je mnohdy více než nevýhodná. Pokud chcete dostat zaplaceny všechny Vaše nároky, o kterých často ani nevíte, že Vám náleží, doporučujeme spojit se s Asociací poškozených, která je protipólem pojišťoven, nemá od nich provize a není na nich nijak závislá. Zároveň je rovnocenným soupeřem týmu právníků a likvidátorů pojišťoven. Našimi partnery jsou poškození, nikoli pojišťovny.

Pojišťovna jakožto soukromá společnost má za hlavní cíl vydělávat peníze. Na jedné straně má příjem z pojistného a na druhé straně vyplácí škody. Pojišťovna sama stanovuje rozsah poškození, také ho sama hodnotí a vyplácí. Už tento princip naznačuje, že pojišťovna se v rámci dosažení vysokého zisku snaží vyplatit poškozenému co nejméně peněz.

Je na Vás, zda právního zastoupení využijete, pokud však ne, tak v podstatě pouze sponzorujete pojišťovny a zvyšujete jim zisky.
sipkaPartnerem Asociace poškozených je renomovaná
Advokátní kancelář Mgr. Pavla Rybáře


Tým advokátní kanceláře se úzce specializuje na problematiku pojistného práva, určuje nejlepší způsob stanovení výše odškodnění pro každý konkrétní případ, dohlíží na zápis o poškození Vašeho vozidla sepisovaný likvidátorem pojišťovny a v případě liknavosti pojišťovny nebo v jiných problematických situacích hájí Vaše zájmy před soudem.


Advokátní kancelář Mgr. Pavel Rybář
office: 5. května 163, 356 01 Sokolov, č. osv. 9115AK
e-mail: akrybar@asociace-poskozenych.cz


© Asociace poškozených 2005 | Vlastimil Bárt s.r.o. IČ 05148421 Nonstop asistence pro ČR 775 113 801 | Aktuální dopravní info