Moderní forma likvidace pojistných událostí

sipkaObdržte řádné odškodnění v nejkratším možném termínu

Asociace poškozených dělá maximum pro to, aby bylo odškodnění vyplaceno našim klientům v maximálně krátkém termínu, avšak obdržet pojistné plnění od pojišťovny do 24 hodin je zkrátka nemožné, a proto nabízíme na českém trhu zcela ojedinělou službu.

Umožňujeme poškozeným obdržet náhradu za poškozené vozidlo v nejrychlejším možném termínu v hotovosti! Klientům pro které je rychlost výplaty prvořadým hlediskem nabídneme částku, kterou vyplatíme z vlastních zdrojů a odkoupíme tím pohledávku za pojišťovnou. Tato služba je vhodná pro poškozené zejména při menších škodách, kdy z různých důvodů nechtějí čekat na pojistné plnění od pojišťovny a raději obdrží částku hotově a ihned. Nebráníme se však ani odkupu škod vyšších a to včetně poškozeného vozu i bez.

Asociace prověří oprávněnost nároku poškozeného, poté provede náš technik prohlídku poškození Vašeho vozidla, provedeme okamžitě kalkulaci a vyplatíme Vám hotovost.


© Asociace poškozených 2005 | Vlastimil Bárt s.r.o. IČ 05148421 Nonstop asistence pro ČR 775 113 801 | Aktuální dopravní info