Spolupráce

sipkaNabízíme spolupráci firmám

Nabízíme spolupráci autodopravcům, autosalonům, autoservisům, makléřským společnostem, odtahovým službám, všem společnostem a podnikům spravujícím vozový park. Zajistíme pro Vás, nebo Vaše klienty, kompletní servis v oblasti likvidace pojistných událostí, včetně zapůjčení náhradních vozidel, vymáhání částek za znehodnocení vozidel, ušlých zisků, bolestného atd.. Bezplatně se postaráme o poškození způsobené dopravní nehodou. Dopřejte sobě i svým klientům kompletní bezplatný servis. Buďte o krok dál, než konkurence, najměte si Asociaci poškozených, zástupce ExOffo Vašeho vyššího odškodnění.
sipkaNabízíme spolupráci jednotlivcům

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost s působností po celé České republice. Místo Vašeho bydliště tudíž není směrodatným faktorem pro spolupráci s námi, což může být nespornou výhodou. Rádi bychom uvedli pouze několik základních požadavků a to jsou uživatelské zkušenosti s prací na PC v programech MS Office a Internet Explorer, příjemné vystupování a komunikativnost. Důležitá je také schopnost pracovat ve volné pracovní době v závislosti na potřebách našich klientů a ochota se vzdělávat v oblasti naší působnosti. Těšíme se na spolupráci.
sipkaFormulář CV pro zájemce o spolupráci

Kliknutím na níže uvedený odkaz stáhnete do Vašeho počítače formulář ve formátu Microsoft Word. Vyplnit ho můžete jak po vytisknutí vlastní rukou tak i přímo ve Vašem počítači. Vyplněný formulář prosíme zašlete spolu s Vaší fotografií na e-mail kariera@asociace-poskozenych.cz nebo poštou na adresu Asociace poškozených s.r.o., Švabinského 1719, Sokolov.


formulář ve formátu Microsoft Word (115Kb) . . . . nápověda - jak pracovat se souborem


Upozornění: z důvodu vysokého zájmu o spolupráci odpovídáme pouze vybraným uchazečům a to do 14-ti dnů od obdržení Vašeho formuláře


© Asociace poškozených 2005 | Vlastimil Bárt s.r.o. IČ 05148421 Nonstop asistence pro ČR 775 113 801 | Aktuální dopravní info